zespół

Biuro projektowe poznań easy project jest liderem branży projektowej, architektonicznej w Poznaniu oraz w Szczecinie. To, co je wyróżnia to perypetie spisane w formie komiksu. Inspiracją historii są autentyczne przygody architektów w czasie pracy, opowiedziane w krzywym zwierciadle.

architekt MiMIREK_MAŁErek – Wraz z Tomkiem prowadzi biuro projektowe easy project. Z natury jest perfekcjonistą, który wpada w depresję ilekroć pomyśli, ile musi się jeszcze nauczyć. Praca to całe jego życie. Pustkę w swoim sercu stara się wypełnić jakimś hobby, którego wciąż nie może znaleźć. Uspokaja go wędkowanie, choć tak naprawdę to nie lubi ryb.

TOMEK_MAŁEarchitekt Tomek – Świetnie dogaduje się z Mirkiem już od czasów studiów. Najchętniej to by całe dnie grał w gry komputerowe i oglądał filmy z lat 80. Na te atrakcje niestety nie ma czasu, ponieważ priorytetem jest najbliższa rodzina. Ma mnóstwo zwariowanych pomysłów, które wraz z Mirkiem często wprowadza w życie. Zbiera jednogroszówki, których ma około 38,62 kg. Nie wie jeszcze co z nimi zrobi. Na razie je po prostu zbiera.

SABINA_MAŁEarchitekt Sabina – Już w dzieciństwie chciała zostać architektem. Ma głowę pełną kreatywnych koncepcji, jednak tak naprawdę jest bardzo leniwa. Wszystkie problemy rozwiązywałaby siłowo. Jej nerwowość i irytacja prawdopodobnie biorą się z tego, iż Sabina cały czas jest na diecie.

ANNA_MAŁEarchitekt Anna – Jest bardzo spokojną i życzliwą osóbką, która reaguje często bardzo emocjonalnie. Pomimo największych przeciwności losu, zawsze osiąga wyznaczony przez siebie cel. Uwielbia eksperymentować kulinarnie. Niestety nie ma żadnych koleżanek. Wszystkie kobiety jej nienawidzą za to, że niezależnie co zje, w ogóle nie przytyje.

 

Bohaterowie komiksu to wyimaginowane postacie, aczkolwiek stworzone na podobieństwo architektów z easy project. Za komiks odpowiedzialny jest Filip Bąk.